©2020 by enerr.com. 

INSEPTRA

series

Seria przewodów zasilających INSEPTRA jest dedykowana dla zwolenników detalicznych i konturowych brzmień systemów audio. Geometria przewodów oraz materiały izolacyjne są inspirowane naszymi najbardziej zaawansowanymi konstrukcjami serii Transcenda. Wtyki sieciowe są wykonane również z czystej miedzi, ale w tej serii pokryte zostały srebrem i rodem. Tak skomponowane przewody pozwalają zachować natywną dynamikę zasilania dostępną z gniazd sieciowych i nadać brzmieniu sygnaturę idącą w kierunku detaliczności i konturowości. Wszystkie przewody serii Inseptra wykorzystują zoptymalizowane brzmieniowo materiały izolacyjne o wysokiej czystości. 

Inseptra light:

Ze względu na efektywny przekrój przewodników zrealizowany w oparciu o konstrukcję dual litz przewód polecamy do zasilania źródeł i urządzeń o relatywnie niskim poborze prądu.

Inseptra ultra:

Konstrukcja triple litz efektywnie powiększa przekrój przewodników co pozwala wykorzystać ten przewód w wielu miejscach systemu audio. Ultra jest najbardziej uniwersalnym produktem przeznaczony do zasilania zarówno wzmacniaczy zintegrowanych jak i źródeł dźwięku. 

Inseptra supreme:

Konstrukcja quarda litz została zoptymalizowana dla urządzeń o większym poborze mocy, takim jak końcówki i duże wzmacniacze zintegrowane. Dzięki swoim efektywnym przekrojom zapewnia nielimitowane przepływy zasilania.

1/10