top of page

CLASSIC

 series

Przewody serii Classic wprowadzone zostały kilkanaście lat temu. Od tego czasu cieszą się nieprzerwanie niesłabnącym zainteresowaniem wśród początkujących audiofili. Obecnie oferujemy ich 4 generację zawierającą nasze dotychczasowe doświadczenie w budowie przewodów zasilających. Konstrukcję przewodów serii Classic bazują na mieszance czystej miedzi i miedzi posrebrzanej, w różnych proporcjach i różnych przekrojach zależnie od modelu. 

Red R4

Ze względu na efektywny przekrój przewodników zrealizowany w oparciu o konstrukcję stranded oraz zastosowaną mieszankę czystej i posrebrzanej miedzi w proporcji 1:1, przewód polecamy do zasilania źródeł i urządzeń o relatywnie niskim poborze prądu.

Blue R4

W przypadku tego przewodu konstrukcja została powiększona o kolejne przewodniki, efektywnie powiększając przekrój żył przewodzących, co pozwala wykorzystać ten przewód w wielu miejscach systemu audio. Blue R4 jest najbardziej uniwersalnym produktem z serii Classic przeznaczonym do zasilania zarówno wzmacniaczy, jak i źródeł dźwięku. 

Violett R4

Przewód został skonstruowany z myślą o urządzeniach, które wymagają większych poborów mocy takich jak, końcówki mocy i duże wzmacniacze zintegrowane. Dzięki największym w całej serii Classic przekrojom przewodników, Violett R4 zapewnia nielimitowane przepływy zasilania.

bottom of page