©2020 by enerr.com. 

1/6

CLASSIC

 series

Przewody serii Classic wprowadzone zostały kilkanaście lat temu. Od tego czasu cieszą się nieprzerwanie niesłabnącym zainteresowaniem wśród początkujących audiofilów. Obecnie oferujemy ich 4 generację zawierającą nasze dotychczasowe doświadczenie w budowie przewodów zasilających. Konstrukcję przewodów serii Classic bazują na mieszance czystej miedzi i miedzi posrebrzanej w różnych proporcjach i różnych przekrojach zależnie od modelu. 

Red R4:

Ze względu na efektywny przekrój przewodników zrealizowany w oparciu o konstrukcję stranded oraz zastosowaną mieszankę miedzi czystej i miedzi posrebrzanej w proporcji 1:1, przewód polecamy do zasilania źródeł i urządzeń o relatywnie niskim poborze prądu.

Blue R4:

W przypadku tego przewodu konstrukcja została powiększona o kolejne przewodniki efektywnie powiększając przekrój żył przewodzących, co pozwala wykorzystać ten przewód w wielu miejscach systemu audio. Blue R4 jest najbardziej uniwersalnym produktem z serii Classic przeznaczonym do zasilania zarówno wzmacniaczy, jak i źródeł dźwięku. 

Violett R4:

został skonstruowany z myślą o urządzeniach, które wymagają większych poborów mocy takich jak końcówki mocy. Dzięki największym w całej serii Classic przekrojom przewodników Violett R4 zapewnia nielimitowane przepływy zasilania.