top of page

AMULETT EVO

DCB

Listwy zasilające ENERR są kolejnym elementem w torze zasilania, których celem działania jest minimalizacja zakłóceń sieciowych przy jednoczesnym zachowaniu wydajności prądowej sieci. Dzięki naszemu unikalnemu rozwiązaniu ZITech (Zero Impedance Technology)  budujemy urządzenia, które nie tylko zapewniają efektywną filtrację zakłóceń sieciowych, ale i jednocześnie, są w stanie dostarczyć dowolne impulsy prądowe nie limitując możliwości systemu audio.

AMULETT EVO DCB jest rozwiązaniem dla budżetowych i średniej klasy systemów audio.  Konstrukcja zawiera wysokoefektywny filtr RFI (Radio Frequency Interference) zbudowany w oparciu o wyrafinowane komponenty - rdzenie nanokrystaliczne i przeciwzakłóceniowe kondensatory papierowo-olejowe klasy militarnej. Do filtracji uziemienia wykorzystaliśmy nanokrystaliczny filtr N-Ground. Wewnętrzne okablowanie zostało wykonane z przewodu typu solid core z miedzi OFC6N Cały układ filtracji zrealizowany został w oparciu o technologie ZITech i nie zawiera punktów lutowniczych i połączeń stykowych, zapewniając niskoimpedancyjne przejście dla zasilania.  

Wersja Listwy AMULETT EVO DCB została wzbogacona o układ filtracji składowej stałej o obciążalności 30A.  Do budowy DC blockera Vail wykorzystaliśmy kondensatory elektrolityczne Mundorf M-Litic i przewymiarowane parametrycznie komponenty półprzewodnikowe. Tak przygotowany układ zapewnia dużą przepustowości i doskonałą odpowiedź impulsową, uwalniając transformatorowe tory zasilania od degradującego wpływu składowej stałej. 

Listwa ENERR AMULETT EVO DCB występuje w wersji 6 gniazdowej.

bottom of page